Televizioni Koha
Ballina > Sport > Faqja 6
Tetovė, 10 Mars - Ndeshja Shkėndija-Pelisteri nuk do tė luhet nė stadiumin e qytetit nė Tetovė por nė qytetin e Kumanovės nė stadiumin e Bashkimit, kjo pėr shkak tė fillimit tė rikonstrumit tė stadiumit nė Tetovė.
2 Mars - Sandro Rosell, Juan Laporta dhe dy drejtorėt e fundit tė Barcelonas do tė paraqiten sėrish nė njėrėn nga gjykatat nė Barcelonė.
28 Shkurt - Kanė filluar kėrcėnimet pėr ish-presidentin e Parmės, pasi klubi emilian ndodhet nė njė kaos tė vėrtetė.
28 Shkurt - Kanė filluar kėrcėnimet pėr ish-presidentin e Parmės, pasi klubi emilian ndodhet nė njė kaos tė vėrtetė.
27 Shkurt - Ėshtė hedhur shorti pėr 1/8-ėn e finales nė Europa League.
23 Shkurt - Lionel Messi, Gerard Pique e Cesc Fabregas kanė shkuar nė kazino nė Londėr
23 Shkurt - Nje ngjarje e rende ka ndodhur mbreme gjate ndeshjes Elche vs Real Madrid
23 Shkurt - Carlo Ancelotti ka mbetur i habitur nga humbja e Barcelonės.
Klubi i Milanit ka mohuar edhe njė herė njoftimet se kompania e Silvio Berlusconit, Fininvest, planifikon tė shesė pjesėn mė tė madhe tė aksioneve tė klubit italian.
13 Shkurt - Cristiano Ronaldo mund tė shitet nė verė. Ky ėshtė vendimi qė sė fundi e ka marrė Florentino Perez.
10 Shkurt - Skuadra e Parmasė mė nuk ėshtė nė duart e shqiptarėve. Kėta tė fundit ia kanė shitur klubit italian Giampetro Manentit pėr 1 euro.
9 Shkurt - Krerėt e Barcelonės kanė marrė njė vendim tė rėndėsishėm pėr tė ardhmen e klubit.

Copyright © 2020 Tv Koha. Tė gjitha drejtat e pėrmbajtura.
Developed by: Just5 Studio