Televizioni Koha
Ballina > Foto Galeria > Sport > Faqja 2
 • Hasani dhe Alievski
  Hasani dhe Alievski
  (08.05.2009)
 • Burhan Emėrllahu
  Burhan Emėrllahu
  (26.04.2009)
 • KF Drita
  KF Drita
  (25.04.2009)
 • KF SHKENDIJA
  KF SHKENDIJA
  (21.04.2009)
 • KF Drita
  KF Drita
  (17.04.2009)

 • KF SHKENDIJA
  KF SHKENDIJA
  (14.04.2009)
 • PAMJE NGA NDESHJA SHKENDIJA - SILEKS - FOTO 3
  PAMJE NGA NDESHJA SHKENDIJA - SILEKS - FOTO 3
  (15.06.2007)
 • KAMERMAN I TV KOHES
  KAMERMAN I TV KOHES
  (15.06.2007)
 • ARTIM - BILALL - VULLNET
  ARTIM - BILALL - VULLNET
  (15.06.2007)
 • FATI HYSEINI - BASHKIM ARIFI pamje nga ndeshja kunder bregallnices
  FATI HYSEINI - BASHKIM ARIFI pamje nga ndeshja kunder bregallnices
  (15.06.2007)

 • GAZETARET E SPORTIT
  GAZETARET E SPORTIT
  (15.06.2007)
 • ekipi televizionit koha ne ndeshje futbollistike
  ekipi televizionit koha ne ndeshje futbollistike
  (15.06.2007)
 • BASHKIMI - RENOVA
  BASHKIMI - RENOVA
  (14.06.2007)
 • FUTBOLLISTET FESTOJN GOLIN KUNDER BASHKIMIT
  FUTBOLLISTET FESTOJN GOLIN KUNDER BASHKIMIT
  (14.06.2007)
 • GOCE TOLEVSKI KF RENOVA
  GOCE TOLEVSKI KF RENOVA
  (14.06.2007)


  Copyright © 2020 Tv Koha. Tė gjitha drejtat e pėrmbajtura.
  Developed by: Just5 Studio