Televizioni Koha
Ballina > Foto Galeria > Faqja 2
 • Hasani dhe Alievski
  Hasani dhe Alievski
  (08.05.2009)
 • Burhan Emėrllahu
  Burhan Emėrllahu
  (26.04.2009)
 • KF Drita
  KF Drita
  (25.04.2009)
 • KF SHKENDIJA
  KF SHKENDIJA
  (21.04.2009)
 • KF Drita
  KF Drita
  (17.04.2009)

 • KF SHKENDIJA
  KF SHKENDIJA
  (14.04.2009)
 • Shqiperia
  Shqiperia
  (09.04.2009)
 • Lorik Cana
  Lorik Cana
  (09.04.2009)
 • grupi i violinave
  grupi i violinave
  (12.12.2008)
 • Anidi
  Anidi
  (12.12.2008)

 • juria
  juria
  (12.12.2008)
 • Ndarrja e cmimeve
  Ndarrja e cmimeve
  (12.12.2008)
 • Genti
  Genti
  (12.12.2008)
 • Rudina
  Rudina
  (12.12.2008)
 • Erjona
  Erjona
  (12.12.2008)


  Copyright © 2020 Tv Koha. Tė gjitha drejtat e pėrmbajtura.
  Developed by: Just5 Studio