Televizioni Koha
MEJDANI ()
Mejdani eshte emision i drejtperdrejte i cili emitohet cdo te hene ne oren 21:45 dhe reprizohet te marten ne oren 13:oo. Ne kete emision trajtohen probleme politike me pjesemarres nga pushteti qendror dhe vendor.

Copyright © 2021 Tv Koha. Tė gjitha drejtat e pėrmbajtura.
Developed by: Just5 Studio