Televizioni Koha
Ballina > Arkiva > Faqja 9
9 Nėntor - Angad Paul, djali i miliarderit Lord Paul, vrau veten duke u hedhur nga shtėpia e tij, nė njė lartėsi prej tetė katesh.
9 nėntor-Kėshtu akuzojnė familjarėt e Beg Rizajt dhe Mirsad Ndrecajt nė lajmin e publikuar nga javorja “Fokus”.Dėshmia e tyre mbėshtetet tek fotot dhe video pamjet e publikuara nga grupi i armatosur, ku shihet qartė se Beg Rizaj dhe Mirsad Ndrecaj janė persona tė arrestuar.
9 nėntor-Pėr momentin nė Spitalin Shtetėrorė po mbretėron njė koas i vėrtet. Tė gjithė pacientėt dhe personeli po evakuohen nga forcat policore. Jozyrtarisht mėsohet se shkak pėr incidentin ka qenė mosėprfillja e familjarėve nga ana e kirurgut i cili ka bėrė operimin me komplikime.
9 nėntor-Banorėt e Cėrnilishtes dhe Nerovės tė shqetėsuar me rrjedhėn e jetės shoqėrore dhe politike nė vend, si dhe tė zhgėnjyer nga partia nė pushtet ftuan Kryetarin e PDSH-sė, z.Menduh Thaēi pėr bashkėbisedim, me ē’rast fuqimisht i dhanė mbėshtetje tė plotė PDSH-sė dhe programit tė saj partiak
08 Nėntor - Tė shtunėn, mė datė 31 tetor 2015, Forumi i tė Rinjve Muslimanė hapi solemnisht dyert e zyrės sė re nė Vjenė tė Austrisė.
08 Nėntor - Instituti i Mishit nė Amerikėn e Veriut ka reaguar ndaj njė deklarate tė Agjencisė Ndėrkombėtare tė Hulumtimit mbi Kancerin, IARC, qė klasifikonte mishin e kuq dhe atė tė pėrpunuar si “rreziqe” pėr kancer.
08 Nėntor - Qyteti i lindjes sė kryeministrit tė Maqedonisė, Nikolla Gruevski, qyteti i Shtipit po kryeson edhe pėr kah numri i madh i vetėvrasjeve.
08 Nėntor - Lojrat e fatit i kanė shkaktuar vdekjen njė 63 vjeēari nė Gjevgjeli
7 nėntor-Nė orėt e mbrėmjes njė grup nė prezencė tė organeve policore me dhunė kanė hyrė nė kėtė objekt pėr tė cilin BFI-ja nė RM ka dhėnė leje pėr kryerjen e lutjeve ditore dhe i kanė demoluar tė gjitha sendet qė ishin nė brendi tė saj.
7 nėntor-Pas dy orėve kėrkim, Policia ka arritur ta vė nėn pranga tė riun nga Shqipėria. Bėhet fjalė pėr 39 vjeēarin Arian Disha, i akuzuar pėr dy vepra penale njė vjedhje tė rėndė dhe njė tentim vjedhjeje me armTv Koha - Live
Kursi Devizor
404 - File or directory not found.

404 - File or directory not found.

The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Copyright © 2020 Tv Koha. Tė gjitha drejtat e pėrmbajtura.
Developed by: Just5 Studio