Televizioni Koha
Ballina > Arkiva > Faqja 8
9 nėntor-“Ėshtė e papranueshme qė nė Qendrėn Klinike nė tė cilėn ēdo ditė hyjnė dhe dalin mijėra njerėz qė kėrkojnė ndihmė mjekėsore, dikujt t’i lejohet tė pėrdorė armė”, thuhet nė deklaratėn e LSDM-sė.
9 nėntor-Nė orėn 6:00 tė mėngjesit, do tė bėhet trajtimi rrugėve me substancėn, CMA AL 25 “KALCIUM MAGNEZIUM ACETAT”. Ky aktivitet i Komunės sė Tetovės do tė zgjatė disa ditė me radhė, ku do tė pėrfshihen tė gjitha akset rrugore dhe pritet qė nė kushte optimale atmosferike tė bėj reduktimin e ndotjes deri nė 30% .
09 Nėntor - Pėr dy javė qėndrimi nė Turqi, nė Samitin e Liderėve tė G-20, qė do tė mbahet nė datat 15-16 nėntor nė Belek tė Antalias, mbreti i Arabisė Saudite do tė harxhojė plot 18 milionė dollarė, pėrfshirė edhe shpenzimet pėr stafin.
9 nėntor- Ndotja, gjegjėsisht koncetrimet janė mė larta gjatė orėve tė pasdites dhe gjatė natės. Kėshtu nė Tetovė maksimalisht janė matur 553 mikrkogramė, nė Karposh 400, Qendėr 350, Lisiēe 320, Rektorat dhe Miladinovcė nga 250, Manastir 200 dhe Koēan 144 mikrogram nė metėr katror
09 Nėntor - Shumica e shteteve muslimane si Arabia Saudite, Palestina dhe disa tė tjerė kanė votuar kundėr Kosovės nė Unesko
09 Nėntor - Rusia fitoi kundėr Shba-sė, Gjermanisė, Francės nė Unesko
9 nėntor- Incidenti nė tė cilin u lėndua mjeku ka ndodhur nė orėn 09:30 minuta nė repartin pė kirurgji abdominale. Mjeku, sipas burimeve tė spitalit, menjėherė pas incidentit ėshtė dėrguar nė sallė operacioni
09 Nėntor - Cristiano Ronaldo mund tė mbetet jashtė garės pėr ‘Topin e Artė’
9 Nėntor - Kur ambasadori i Serbisė kėrkoi qė vendimi tė shtyhet, ambasadori i Britanisė sė Madhe ka thėnė se ėshtė kundėr shtyrjes
09 Nėntor - Aktori shqiptar Blerim Destani ėshtė shpėrblyer me njė ēmim pėr tė arrituar nė karrierėn e tij si aktor.Tv Koha - Live
Kursi Devizor
404 - File or directory not found.

404 - File or directory not found.

The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Copyright © 2020 Tv Koha. Tė gjitha drejtat e pėrmbajtura.
Developed by: Just5 Studio