Televizioni Koha
Lajme > Maqedoni > Dita botėrore e mjedisit, alarm pėr zonat polare
Dita botėrore e mjedisit, alarm pėr zonat polare


Publikuar: 06.06.2007 (11:58), Lexuar: 1251 herė
Komentet
xxxxxx më datë 09/05/2011 ka shkruajtur:
akullnajat do te shkrine por jo per shkak te ngrohjes globale por te njeriut.shka trimmi i tyre do te ule nivelin e ujit dhe pak e nga pak do krijohet nje ceshtje per rikthimin e uit

Copyright © 2020 Tv Koha. Tė gjitha drejtat e pėrmbajtura.
Developed by: Just5 Studio