Televizioni Koha
Lajme > Maqedoni > Njė status tė kėtillė pėr tė pėsuarit nga konfliti i 2001, ka propozuar edhe zėvendėskryetari i PDSH-sė Menduh thaci, gjatė kohės kur ishte pozitė, por kjo atėherė ėshtė kundėrshtuar nga ana e BDI-sė dhe LSDM-sė.
Njė status tė kėtillė pėr tė pėsuarit nga konfliti i 2001, ka propozuar edhe zėvendėskryetari i PDSH-sė Menduh thaci, gjatė kohės kur ishte pozitė, por kjo atėherė ėshtė kundėrshtuar nga ana e BDI-sė dhe LSDM-sė.


Publikuar: 30.05.2007 (10:38), Lexuar: 755 herė
Komentet

Copyright © 2020 Tv Koha. Tė gjitha drejtat e pėrmbajtura.
Developed by: Just5 Studio