Televizioni Koha
Opinione > TAVOLINA E SHPRESĖS
TAVOLINA E SHPRESĖS


Publikuar: 22.03.2011 (14:12), Lexuar: 2684 herė
Komentet
nevzat më datë 22/03/2011 ka shkruajtur:
eshte shum e vertete se askush ne shqiptareve nuk na ka faj . Pergjegjesia eshte tek lideret tan partiak. Ata gjithmone kan qene per koalicion me gruevska e Crvenkovska e asnjiher me popullin.
shpresa më datë 22/03/2011 ka shkruajtur:
ha ha sa shkrim i bukur. erdhi koha gjanat troc me i than. sukses e
tetovari më datë 22/03/2011 ka shkruajtur:
Zoti ali ahmeti eshte kukull e gruevskit dhe cervenkovski t turp per ne shqiptaret qe e votojm at turp shkrimi shum i bukur por duhet edhe aliu ta shofe ket leter

Copyright © 2021 Tv Koha. Tė gjitha drejtat e pėrmbajtura.
Developed by: Just5 Studio