Televizioni Koha
Lajme > Maqedoni > Takohen ministrat e puneve te brendeshme te Kosoves dhe Maqedonis
Takohen ministrat e puneve te brendeshme te Kosoves dhe Maqedonis
Takohen ministrat e puneve te brendeshme te Kosoves dhe Maqedonis


Publikuar: 19.06.2007 (10:19), Lexuar: 1626 herė
Komentet

Copyright © 2020 Tv Koha. Tė gjitha drejtat e pėrmbajtura.
Developed by: Just5 Studio