Televizioni Koha
Lajme > Maqedoni > Memorandum bashkėpunimi me Akademinė pėr trajnimin e gjykatėsve dhe prokurorėve public me nismėn e dekanit tė Fakultetit Juridik tė UEJL-se
Memorandum  bashkėpunimi  me Akademinė  pėr trajnimin  e gjykatėsve  dhe prokurorėve public me nismėn e  dekanit tė Fakultetit Juridik tė UEJL-se


Publikuar: 19.06.2007 (10:18), Lexuar: 726 herė
Komentet

Copyright © 2020 Tv Koha. Tė gjitha drejtat e pėrmbajtura.
Developed by: Just5 Studio